Sorry, this job offer is no longer available !

Młodszy Programista Baz Danych (Oracle/SQL) Ref. No: 6933

room

Region:
Kraków, małopolskie

assignment

Rodzaj umowy:
Elastyczna forma zatrudnienia

Novacura jest ekspertem w zakresie systemów biznesowych. Zespół firmy tworzą specjaliści posiadający dogłębną wiedzę na temat światowej klasy rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, którą wraz z autorskim rozwiązaniem Novacura Flow aplikują w środowiska biznesowe klientów z różnych branż.

Firma istnieje od 2005 roku, w Polsce działa od sześciu lat. Zatrudnia ponad 100 pracowników, ma ponad 100 klientów w 10 krajach Europy.

Obecnie do oddziału w Krakowie szukamy osoby chcącej rozwijać flagowy produkt – platformę Novacura Flow oraz zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe.

Wymagania:

  • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowane Oracle, SQL Server)
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz PLSQL
  • Podstawowa znajomość środowiska .NET oraz języka C#
  • Umiejętność czytania i analizowania kodu w języku PLSQL, C#
  • Doświadczenie w optymalizacji zapytań SQL
  • Podstawowa znajomość BPMN
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP. Znajomość IFS Applications będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę oraz rozumienie dokumentacji technicznej

Obowiązki:

  • Tworzenie skryptów PL / SQL
  • Zapewnienie wsparcia dla wszystkich problemów w obszarze baz danych
  • Pisanie zapytań PL / SQL
  • Kontakt z klientami

Oferujemy:

trending_up

Możliwość rozwoju

local_hospital

Prywatną opiekę medyczną

local_parking

Darmowy parking w atrakcyjnej lokalizacji na Powstańców Wielkopolskich

accessibility

Brak dress code