HR Manager Nr ref: 6500

Dla naszego Klienta w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydata na powyższe stanowisko.

Region:
Stary Sącz, małopolskie

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z kreowaniem działań HR i ich wdrożeniem w organizacji
  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zmianą w organizacji, w odniesieniu do roli HR
  • Dobra znajomość Prawa Pracy i doświadczenie w zarządzaniu procesami kadrowo płacowymi
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi HR w organizacji, które wspierają działania związane z rozwojem pracowników
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji, nastawienie na biznesową efektywność we współpracy z działami operacyjnymi

Obowiązki:

  • Współtworzenie wraz z Zarządem polityki personalnej oraz odpowiedzialność za jej realizację i koordynację
  • Nadzorowanie, kontrolowanie i planowanie prac związanych z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie
  • Współpraca z Zarządem w zakresie optymalizacji struktury wraz z adekwatnym modelowaniem zakresu zadań dla poszczególnych stanowisk i poszczególnych ról w zespołach
  • Nadzorowanie prawidłowego stosowania przepisów Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych, nadzorowanie tworzenia instrumentarium dokumentów niezbędnych w prowadzeniu polityki kadrowo-płacowej oraz nadzorowanie ich stosowania zgodnie z przyjętymi normami
  • Implementacja nowoczesnych narzędzi HR (ocen pracowniczych, szkoleń, systemów wynagrodzeń) oraz odpowiadanie za planowanie i nadzorowanie procesów rekrutacji i szkoleń, budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Współpraca z Zarządem oraz managerami poszczególnych jednostek biznesowych w zakresie spraw personalnych
  • Efektywna realizacja procesów rekrutacji, onboardingu, rozwoju na stanowisku oraz rozwoju dostosowanego do potencjału pracownika
  • Wspieranie działań zmierzających do tworzenia pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Współtworzenie polityki informacyjnej i założeń komunikacji wewnętrznej
  • Opracowywanie założeń polityki szkoleniowo - rozwojowej oraz polityki zarządzania talentami w organizacji
  • Współtworzenie i nadzór nad  procesami związanymi z wynagradzaniem i premiowaniem
  • Budowanie kultury zaangażowania i ciągłego doskonalenia zasobów ludzkich
  • Odpowiedzialność  za budżetowanie kosztów personalnych
  • Wspieranie Zarządu oraz managerów w zakresie określania ścieżek rozwoju podległego personelu
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi, np. agencje rekrutacyjne, firmy szkoleniowe, konsultanci oraz audytorzy

Oferujemy:

  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze

Rekrutację prowadzi:

Justyna Drabik
Senior Project Manager

phone +48 12 350 56 22

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE