Repair Engineer Nr ref: 6747

Dla naszego klienta jednego  z wiodących producentów silników lotniczych i elementów napędowych, zatrudniającego ponad 7 100 pracowników obecnie poszukujemy wysokiej klasy specjalistów do pracy na stanowisku: Repair Engineer.

Region:
Jasionka k. Rzeszowa, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (tytuł magistra inżyniera lub inżyniera) - preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii silników lotniczych
  • Znajomość nowoczesnych metod wytwarzania i procesów specjalnych
  • Znajomość zasad projektowania oraz znajomość standardów rysunku technicznego (w tym zasad tolerowania wymiarów, kształtu i położenia)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD 3D
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym słownictwa technicznego)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

  • Opracowywanie procedur kontroli oraz czyszczenia części i zespołów silników lotniczych
  • Opracowywanie instrukcji napraw części silników lotniczych
  • Definiowanie dopuszczalnych limitów zużyć i niezgodności oraz limitów napraw części i zespołów silników lotniczych (w oparciu o testy silnika, analizy wytrzymałościowe, procedury i limity związane z już serwisowanymi silnikami)
  • Współpraca, przekaz i wymiana informacji z inżynierami rożnych dyscyplin w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

card_travel

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

local_hospital

Opiekę medyczną

school

Program profesjonalnych szkoleń

trending_up

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE