Specjalista ds. Sprzedaży Ref. No: 6942

BiModal Solutions to nowa firma zbudowana w oparciu o doświadczony zespół specjalistów, którzy od ponad 20 lat pracują nad usprawnianiem wewnętrznych procesów międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw, głównie z branży logistycznej, a także produkcyjnej.

Celem firmy jest pomoc w podniesieniu efektywności pracowników oraz optymalizacji procesów w oparciu o technologię low code. Konfigurowane w ścisłej współpracy z klientem aplikacje kompleksowo uzupełniają systemy ERP, umożliwiając m.in.: optymalizację procesów krytycznych (operational effciency), optymalizację interakcji z partnerami biznesowymi (customer engagement), wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Firma BiModal Solutions jest partnerem technologicznym Novacura i IBM.

Specjalizacje: low code, ERP, IFS Applications, Novacura Flow, IBM Planning Analytics, S&OP.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób otwartych na wyzwania zawodowe i zainteresowanych zdobyciem profesjonalnego doświadczenia.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Student(ka) ostatnich lat studiów, zainteresowany(-a) rozwojem zawodowym w obszarze marketingu, obsługi klienta oraz sprzedaży usług IT (aplikacje biznesowe)
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem
  • Pozytywne nastawienie, otwartość, determinacja w dążeniu do celu
  • Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy, szczególnie z zakresu działalności przedsiębiorstw, wartości dodanej dostarczanej przez rozwiązania IT, produktów związanych z  IT (ERP, zarządzanie procesami, aplikacje mobilne, analityka danych, platformy planistyczne) oraz  efektywnej sprzedaży
  • Zainteresowanie obszarem IT (aplikacje biznesowe) będzie atutem
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego

Obowiązki:

  • Rozwój relacji biznesowych z istniejącymi oraz nowymi klientami firmy (prospecting)
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z kadrą menadżerską średniego i wysokiego stopnia (c-level)
  • Praca w procesie sprzedaży usług i rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Umawianie spotkań i obsługa logistyki procesu sprzedaży
  • Działania według metodyki Customer Centric Selling
  • Pomoc w bieżących zadaniach administracyjnych związanych z obsługą procesu sprzedaży i prowadzenia biura

Oferujemy:

date_range

Elastyczną formę zatrudnienia

grade

Pakiet benefitów pozapłacowych

school

Udział w specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie

local_play

Pracę w młodym dynamicznym zespole

trending_up

Realny wpływ na rozwój firmy poprzez indywidualne działania